Visiem pirkumiem virs 59 € - bezmaksas piegāde Rīgā un Latvijā! *

Silver Cross

Angļu "ratu Rolls Royce" - tā sauc SIlver Cross kompāniju. Dibinata 1877.gadā, kad William Wilson izgudroja pirmos ratus pasaulē - ar slaveno Silver Cross amortizācijas sistēmu. Šīs zīmols ilgu laiku bija saistīts ar angļu monarhu ģimeni. 1900.gados kompānija kļuva par līderi pasaules ratu tirgū.

1980. gadā izgudroja slavenos Wayfarer ratus - faktiski pirmos pastaigu ratus ar iespēju likt sēžamdaļu abos virzienos - vairak nekā 1 milj. ratu pārdots.

Šobrīd produkciju iespējams nopirkt vairāk nekā 70 valstīs, bet joprojām tas ir ģimenes bizness, kas ir bāzēts Lielbritānijā.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
SVĀRĪGI! Preces, kas atzīmētas ar C, D, E, F kategorijām ir iepriekš lietotas. Līdz ar to tām ir vairākas lietošanas pazīmes - auduma daļām, ratu rāmīm, ratu riteņiem utt. Dažas preces ir ļoti tīras, dažām ir nepieciešama tīrīšana (atrunāts aprakstā). Ja precei ir kaut kādi defekti, tas arī ir atrunāts aprakstā. Visas bildes ir reālas. Lūdzu ņemiet vērā šo informāciju pasūtot preci.

 

 

Sēko mums

SFbBox by casino froutakia

Kontakti

Tālr. 29105037 (veikals), 29160217 (konsultācijas par precēm plkst.20:00-22:00)

 

E-pasts: info@kiddi.lv

 

Preču gradācija

Jūsu ērtībai, katras preces stāvoklis ir klasificēts pēc nolietojuma:

  • A - jauna prece
  • B - jauna prece bez iepakojuma/ iepakojums bojāts
  • C - gandrīz jauna prece, minimāli lietota
  • D - lietota prece bez defektiem
  • E - lietota prece ar nelieliem defektiem
  • P - jauna prece pēc pasūtījuma (piegādes laiks norādīts preces aprakstā)

* gadījumā, ja prece tika piegādāta, bet klients atteicās no pasūtījuma, klientam jāsamaksā piegādes maksa 4.00 EUR Rīgas robežās un 6.90 EUR Latvijas teritorijā.