Visiem pirkumiem virs 59 € - bezmaksas piegāde Rīgā un Latvijā! *

Par kompāniju

Kiddi.lv - tas ir svaigs risinājums Latvijas bērnu preču tirgū. Mēs piedāvājam jaunas un mazlietotas bērnu preces no Lielbritānijas un citām valstīm.

Dažreiz ir vajadzīgs labs, bēt nedārgs produkts. Sludinājumu portāli piedāvā labu izvēli, bet preces atrodas dažādās vietās un pilsētās, lai apskatītu tās visas nepieciešams laiks un arī transporta izdevumi.

 

Mēs piedāvājam vienkāršu un izdevīgu risinājumu:

  • Mēs varam piegādāt Jums preci Rīgas robežās 1-3 dienu laikā. Pasūtījumiem virs 59 EUR - piegāde ir bezmaksas. Par pasūtījumiem zem 59 EUR būs jāsamaksā piegādes maksa 4 EUR. 
  • Ja atrodāties ārpus Rīgas, mēs varam piegādāt preci līdz Jūsu mājas durvīm 2-5 darba dienu laikā. Būs nepieciešama priekšapmaksa. Pasūtījumiem virs 59 EUR - piegāde ir bezmaksas. Par pasūtījumiem zem 59 EUR būs jāsamaksā piegādes maksa 6.90 EUR. 
  • Ja nevariet izvēlēties, kādi rati Jums būs piemērotāki - zvaniet pa tālr. 29160217, mūsu konsultanti Jums palīdzēs! Noprecizēs konkrētās preces stāvokli un īpašības, plusus un mīnusus.
  • Ja dzīvojiet Rīgā, mēs Jums varam aizvest uz mājām līdz 2 produkcijas vienībām (rati) vai līdz 4 produkcijas vienībām (pārējās preces). Ja kādu no precēm pirksiet, piegāde ir bezmaksas. Ja atteiksieties - būs jasamaksā piegādes maksa 4 EUR.

 

Mūsu sortimentā ir tikai importētas preces, kuras netika iepriekš ekspluatētas Latvijā.

 

SIA LTS Trade

Reģistrācijas numurs: LV50103840871

Juridiskā adrese: Kraujas iela 6, Saurieši, Stopiņu novads, LV-2118

Tālruņi: 29105037, 29160217

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SVĀRĪGI! Preces, kas atzīmētas ar C, D, E, F kategorijām ir iepriekš lietotas. Līdz ar to tām ir vairākas lietošanas pazīmes - auduma daļām, ratu rāmīm, ratu riteņiem utt. Dažas preces ir ļoti tīras, dažām ir nepieciešama tīrīšana (atrunāts aprakstā). Ja precei ir kaut kādi defekti, tas arī ir atrunāts aprakstā. Visas bildes ir reālas. Lūdzu ņemiet vērā šo informāciju pasūtot preci.

 

 

Sēko mums

SFbBox by casino froutakia

Autorizācija

Kontakti

Tālr. 29105037 (veikals), 29160217 (konsultācijas par precēm plkst.20:00-22:00)

 

E-pasts: info@kiddi.lv

 

Preču gradācija

Jūsu ērtībai, katras preces stāvoklis ir klasificēts pēc nolietojuma:

  • A - jauna prece
  • B - jauna prece bez iepakojuma/ iepakojums bojāts
  • C - gandrīz jauna prece, minimāli lietota
  • D - lietota prece bez defektiem
  • E - lietota prece ar nelieliem defektiem
  • P - jauna prece pēc pasūtījuma (piegādes laiks norādīts preces aprakstā)

* gadījumā, ja prece tika piegādāta, bet klients atteicās no pasūtījuma, klientam jāsamaksā piegādes maksa 4.00 EUR Rīgas robežās un 6.90 EUR Latvijas teritorijā.