Visiem pirkumiem virs 59 € - bezmaksas piegāde Rīgā un Latvijā! *

Apmaksa

Par precēm un piegādes izmaksām klients var norēķināties:

  • izmantojot bankas pārskaitījumu (pasūtot preci ar piegādi)

Ja Jūs izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar pārskaitījumu caur banku, mēs izsūtīsim Jums rēķinu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.

Ja uz doto brīdi kāda no precēm nav pieejama noliktavā, mēs par to obligāti paziņosim. Tādā gadījumā piegādes termiņi var mainīties.

 

Piegāde

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mūsu speciālists sazināsies ar Jums, lai precizētu vai visas pasūtītās preces ir dotajā brīdi pieejamas un sarunāt piegādes vietu un laiku.

Preču piegādi nodrošinām darba dienās un darba laikā.

Piegādes veidi un apmaksa:

  1. Piegāde ar mūsu veikala kurjera starpniecību Rīgā un Latvijā. Piegādes maksa Rīgas robežās ir 4.00 Eur. Piegādes maksa ārpus Rīgas - 6.90 Eur. Pirkumam, kura vērtība pārsniedz 59.00 EUR - piegāde visā Latvijā bez maksas.
  2. Lielgabarīta preču un preču, kuru svars pārsniedz 30 kg, uznešana maksā Eur 2.00 par katru stāvu.
  3. Piegāde ar Omniva uz pakomātu - pakas maksimālie izmēri 64 x 38 x 39 cm. Pa Latviju - 3.50 EUR, Igaunijā un Lietuvā - 8.50 EUR

 

Garantijas

Interneta veikalā www.kiddi.lv piedāvātām jaunām precēm (A kategorija) garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem.

Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību vai preces pirkuma karti, ar atrunātiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: modeļa nosaukums, sērijas numurs, pārdošanas datums, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiks atzīts pār spēkā neesošu.

Ja garantijas laikā ir radušās pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti, Jums ar preci, tās garantijas apliecību un apmaksu apliecinošiem dokumentiem/u jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā servisa nodrošinātāja vai www.kiddi.lv birojā. Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", www.kiddi.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa tālruni +371 29160217. Mēs darīsim visu, lai garantijas procedūra noritētu iespējami drīzā laikā un neradītu Tev liekus uztraukumus.

Privātuma politika

SVĀRĪGI! Preces, kas atzīmētas ar C, D, E, F kategorijām ir iepriekš lietotas. Līdz ar to tām ir vairākas lietošanas pazīmes - auduma daļām, ratu rāmīm, ratu riteņiem utt. Dažas preces ir ļoti tīras, dažām ir nepieciešama tīrīšana (atrunāts aprakstā). Ja precei ir kaut kādi defekti, tas arī ir atrunāts aprakstā. Visas bildes ir reālas. Lūdzu ņemiet vērā šo informāciju pasūtot preci.

 

 

Sēko mums

SFbBox by casino froutakia

Kontakti

Tālr. 29105037 (veikals), 29160217 (konsultācijas par precēm plkst.20:00-22:00)

 

E-pasts: info@kiddi.lv

 

Preču gradācija

Jūsu ērtībai, katras preces stāvoklis ir klasificēts pēc nolietojuma:

  • A - jauna prece
  • B - jauna prece bez iepakojuma/ iepakojums bojāts
  • C - gandrīz jauna prece, minimāli lietota
  • D - lietota prece bez defektiem
  • E - lietota prece ar nelieliem defektiem
  • P - jauna prece pēc pasūtījuma (piegādes laiks norādīts preces aprakstā)

* gadījumā, ja prece tika piegādāta, bet klients atteicās no pasūtījuma, klientam jāsamaksā piegādes maksa 4.00 EUR Rīgas robežās un 6.90 EUR Latvijas teritorijā.